Zapraszamy na kurs Jogi metodą Sivanandy dla początkujących.
Najbliższy zaczyna się w środę, 21.02.2018 godz. 20.00, kończy 4.04.2018 (opuścimy środę 28.03 z powodu koncertu chóru Capelli Cracoviensis na MP)
Informacje o datach początkowych znajdziecie na
facebooku i w mailach od nas.


kurs


Kurs obejmuje sześć lekcji po 90 minut, które pozwalają na zapoznanie się z podstawowymi elementami praktyki, takimi jak pranayamy, powitanie słońca, 12 asan, właściwy relaks, oraz uwzględnienie w swoim planie ćwiczeń indywidualnych problemów zdrowotnych i uwarunkowań.
Każda pozycja, asana, omówiona jest szczegółowo pod kątem poprawnego wchodzenia i wychodzenia z niej, pracy z oddechem, oraz wskazań i przeciwwskazań do jej wykonywania.
W Jodze metodą Sivanandy od samego początku kładziemy nacisk na właściwy rytm ćwiczeń, które pokazujemy w pierwotnych sekwencjach, zalecanych przez doświadczonych nauczycieli i mistrzów jogi.
Sekwencja asan w Jodze metodą Sivanandy jest jednym z najstarszych sposobów praktykowania hatha-jogi, opartym na przekazie ustnym (guru kula).
Swami Sivananda mówił: "Każdy powinien wybrać zestaw kilku asan, które są odpowiednie do jego usposobienia, możliwości, komfortu, czasu i potrzeb.
Nigdy nie zmieniaj asan. Wybierz jeden zestaw i ćwicz go konsekwentnie. Jeśli jednego dnia robisz jedne asany, a drugiego dnia zmieniasz je, i tak codziennie, to nie będziesz miał [z tej praktyki] szczególnej korzyści".

Każdy z naszych uczniów może liczyć na indywidualne traktowanie i
dokładne odpowiedzi na zadawane pytania.

Kurs prowadzony jest przez doświadczonych nauczycieli, posiadających międzynarodowe uprawnienia Yoga Acharya (nauczyciel zaawansowany).
Prowadzący szkołę, uczy nauczycieli na międzynarodowym kursie w Ustce.


Prosimy o rezerwację miejsca telefonicznie lub mailowo:
509 838 586, omkar@yogopedia.org
oraz wpłatę zaliczki lub całości z góry.
Uwaga! W czasie kursu nie działa karta Multisport.

Alior Bank
41 2490 0005 0000 4500 8576 5003
Sectio Aurea
ul. Zarudawie 11
30-144 Kraków
tytuł wpłaty: kurs


Koszt 180 zł za kurs.